hračky, stavebnice Anchor

hračky, stavebnice Anchor

Anchor puzzle figurky
Anchor je čaroděj! Architektura pro děti Ať žije císař Trajánus! Anchor ve světě Julese Verna Anchor a Tři mušketýři Anchor mezi piráty
základní stavebnice z kamenerozšiřování stavebnice z kamene nákup stavebnice z kamene
předchozí

Vrcholem IQ pyramidy je ...
Vytvořit lze umělecké dílo, ale vytvořit lze také dokonale fungující tým nebo pomůcku usnadňující práci. To všechno je tvorba, posunuje člověka od průměru a přibližuje ho k úspěchu a člověk cítí radost. Tvořivost stojí na vrcholu pyramidy představující inteligenci člověka. Velmi záleží na tom, jak široce rozvinuté má člověk schopnosti nižších pater a jak pevně v ní má usazeny hodnoty, které ctí. Ty mu umožňují dobře a sebejistě se orientovat, rozlišovat mezi spravedlivým a falešným.

Dítě se narodí a dívá se, vnímá svět kolem sebe, potom se ptá. Dostává podněty a jejich kvalita rozhoduje o tom, jak vysoko a jak široce rozvine svou IQ pyramidu. A tak dítě vyrůstající pod vlivem přitroublých kýčovitých pohádek a podnětů bude mít odlišně vyvinutou schopnost orientovat se a poradit si než dítě ovlivňované příběhy chytrých a čestných lidí schopných nalézat řešení. Kamenná stavebnice Anchor představuje pro rodiče jistotu, že volí podnět kultivovaný, a to z hlediska pedagogického, estetického i morálního.

Vede dítě cestou rozvoje všech stupňů IQ pyramidy, na jejím vrcholu je rozvinutá schopnost tvořit. Opakem je uchylování se k destrukci, ničení, propadání negativismu a depresi pramenící z absence pozitivních hodnot a z neschopnosti si poradit. Děti dostávají hračky odpovídající hodnotám, které vyznávají jejich rodiče.
informacemapawebdesignkontakt
Opravdové kamenné hrady pro rytíře, pevnosti, které dobývají piráti, paláce pro vévodkyně... staví děti a o Vánocích krásné betlémy. Anchor je hračka pro kluky i pro holky. Předlohy Anchor je čaroděj! ke stavebnici Anchor kamenné kostky pro malé děti (3 - 5 let), předlohy Ať žije císař Trajánus! k základní stavebnici 6 pro větší děti (3 - 7 let) nebo Anchor a Tři mušketýři pro soubor 8 (základní stavebnice 6 a rozšiřující stavebnice 6A) pro děti 5 - 9 let inspirují a pozitivně ovlivňují. Je to vynikající hračka. Děti si postaví vlastní prostředí pro svůj příběh, potom rozestaví rytíře, královnu nebo mušketýry a začne velká hra. Ještě není jasné, kdo v ní zvítězí, ale skutečným vítězem bude dítě - hra jeho fantazie v autentickém prostředí v ruce s chladivými dokonalými kostkami má zásadní vliv na rozvoj jeho motorických a mentálních schopností. Anchor je stavebnice pro chytré a nadané děti.