hračky, stavebnice Anchor

hračky, stavebnice Anchor

Anchor puzzle figurky
Anchor je čaroděj! Architektura pro děti Ať žije císař Trajánus! Anchor ve světě Julese Verna Anchor a Tři mušketýři Anchor mezi piráty
základní stavebnice z kamenerozšiřování stavebnice z kamene nákup stavebnice z kamene
předchozí
Umění mluvit předurčuje k úspěchu!
Deník Guardian provedl pozoruhodnou analýzu vyjadřování Tonyho Blaira a dospěl k závěru, že jde o nesmírně úspěšný způsob manipulace. Slyšeli jste někdy interview s Tonym Blairem? Brilantním způsobem dokáže zpracovat nepříjemnou otázku dotěrného novináře. Divák za chvíli pochybuje o fundovanosti novináře a dotazovaného premiéra považuje za opravdu schopného člověka. A Tony řídí Velkou Británii. Posloucháte někdy Otázky Václava Moravce? Český politik je na tom jinak. Je-li mu položena nepříjemná otázka, nejdříve ji banalizuje. Někdy otázku napadne. Neúčinné? V tom případě se snaží shodit redaktora. Tím si zajistí odpor diváků. Odpoví-li, potom stejně jako Tony Blair poukazuje na příznivé důsledky ze svého řešení. Bohužel tak činí s přídechem nespravedlivě napadeného člověka. Opět mu jdou u diváků body dolů. Úsměvné pokusy redaktora chválit končí neúspěšně. Zkušený redaktor se nedá zatlačit do role pochváleného žáčka. Nejde tady o porovnávání politické taktiky. Jde o čitelnost obrovského rozdílu ve vyjadřování.
Úroveň vyjadřování je nesmírně podstatná pro většinu lidských povolání. Určuje, jak vás lidé budou vnímat, jak se k vám budou chovat. Začátkem úspěchu je obsah sdělení. Děti podpoříme tím, že jim poskytneme hračky vyžadující přemýšlení a umožňující vymýšlení příbehů (tedy obsahu). Anchor je takovou hračkou. Dítě vyjadřuje, co se mu odehrává v hlavě. Řeč přímo souvisí s myšlením.
informacemapawebdesignkontakt
Opravdové kamenné hrady pro rytíře, pevnosti, které dobývají piráti, paláce pro vévodkyně... staví děti a o Vánocích krásné betlémy. Anchor je hračka pro kluky i pro holky. Předlohy Anchor je čaroděj! ke stavebnici Anchor kamenné kostky pro malé děti (3 - 5 let), předlohy Ať žije císař Trajánus! k základní stavebnici 6 pro větší děti (3 - 7 let) nebo Anchor a Tři mušketýři pro soubor 8 (základní stavebnice 6 a rozšiřující stavebnice 6A) pro děti 5 - 9 let inspirují a pozitivně ovlivňují. Je to vynikající hračka. Děti si postaví vlastní prostředí pro svůj příběh, potom rozestaví rytíře, královnu nebo mušketýry a začne velká hra. Ještě není jasné, kdo v ní zvítězí, ale skutečným vítězem bude dítě - hra jeho fantazie v autentickém prostředí v ruce s chladivými dokonalými kostkami má zásadní vliv na rozvoj jeho motorických a mentálních schopností. Anchor je stavebnice pro chytré a nadané děti.