hračky, stavebnice Anchor

hračky, stavebnice Anchor

Anchorstavebnicepuzzle figurky
Anchor je čaroděj! Architektura pro děti Ať žije císař Trajánus! Anchor ve světě Julese Verna Anchor a Tři mušketýři Anchor mezi piráty
o stavebnici z kamene základní stavebnice z kamene rozšiřování stavebnice z kamene nákup stavebnice z kamene povídejme si o stavebnici z kamene

Obsah této stránky vyžaduje novější verzi aplikace Adobe Flash Player.

Získat aplikaci Adobe Flash Player

 

Anchor, základní stavebnici 6 koupíte za 2975 Kč.
Poštovné nehradíte.

Předlohy na CD jsou součástí základní stavebnice.

objednávka

Kamarádi a kamarádky! Sestavte mozaiku kamenných písmen. Písmo přece k architektuře patří! Před mnoha staletími, ve starověkém Římě, postavili sloup s vytesaným vyprávěním o velikých bitvách císaře Trajána — říká se mu Trajánův sloup. A sami jste určitě viděli nápisy na palácích a hradech.

Naskládejte si písmena z kamenů jako mozaiku. Naučíte se přitom perfektně skládat kameny k sobě - to se vám bude hodit při trojrozměrných stavbách. Nevadí, že písmena budou vypadat digitálně. Nejsme ve starém Římě, ale v 21. století!

informacemapawebdesignkontakt
Opravdové kamenné hrady pro rytíře, pevnosti, které dobývají piráti, paláce pro vévodkyně... staví děti a o Vánocích krásné betlémy. Anchor je hračka pro kluky i pro holky. Předlohy Anchor je čaroděj! ke stavebnici Anchor kamenné kostky pro malé děti (3 - 5 let), předlohy Ať žije císař Trajánus! k základní stavebnici 6 pro větší děti (3 - 7 let) nebo Anchor a Tři mušketýři pro soubor 8 (základní stavebnice 6 a rozšiřující stavebnice 6A) pro děti 5 - 9 let inspirují a pozitivně ovlivňují. Je to vynikající hračka. Děti si postaví vlastní prostředí pro svůj příběh, potom rozestaví rytíře, královnu nebo mušketýry a začne velká hra. Ještě není jasné, kdo v ní zvítězí, ale skutečným vítězem bude dítě - hra jeho fantazie v autentickém prostředí v ruce s chladivými dokonalými kostkami má zásadní vliv na rozvoj jeho motorických a mentálních schopností. Anchor je stavebnice pro chytré a nadané děti.