hračky, stavebnice Anchor

hračky, stavebnice Anchor

Anchor stavebnice puzzle figurky
Anchor je čaroděj! Architektura pro děti Ať žije císař Trajánus! Anchor ve světě Julese Verna Anchor a Tři mušketýři Anchor mezi piráty
o stavebnici z kamene základní stavebnice z kamene rozšiřování stavebnice z kamene nákup stavebnice z kamene povídejme si o stavebnici z kamene

Obsah této stránky vyžaduje novější verzi aplikace Adobe Flash Player.

Získat aplikaci Adobe Flash Player

 

Předlohy na CD jsou součástí stavebnice

objednávka

předchozí

dětí, starám se o rozvoj jejich motoriky a myšlení a rodiče mají jistotu, že se tak děje prostřednictvím podnětů výhradně pozitivních, kultivovaných a tvořivých. Lidé si mě dědí z generace na generaci, někdy jen doobjednají ztracené kameny, a stavebnice je opět funkční.

Něco čísel: Můj systém představuje 3185 kostek, 1 základní a 13 rozšiřujících stavebnic, stavebnice se vyrábí od roku 1870 (s přestávkou 1963 — 1995), k mé výrobě jsou třeba 3 ingredience — drcený kámen, lněný olej a křída pro probarvení.

 

informacemapawebdesignkontakt
Opravdové kamenné hrady pro rytíře, pevnosti, které dobývají piráti, paláce pro vévodkyně... staví děti a o Vánocích krásné betlémy. Anchor je hračka pro kluky i pro holky. Předlohy Anchor je čaroděj! ke stavebnici Anchor kamenné kostky pro malé děti (3 - 5 let), předlohy Ať žije císař Trajánus! k základní stavebnici 6 pro větší děti (3 - 7 let) nebo Anchor a Tři mušketýři pro soubor 8 (základní stavebnice 6 a rozšiřující stavebnice 6A) pro děti 5 - 9 let inspirují a pozitivně ovlivňují. Je to vynikající hračka. Děti si postaví vlastní prostředí pro svůj příběh, potom rozestaví rytíře, královnu nebo mušketýry a začne velká hra. Ještě není jasné, kdo v ní zvítězí, ale skutečným vítězem bude dítě - hra jeho fantazie v autentickém prostředí v ruce s chladivými dokonalými kostkami má zásadní vliv na rozvoj jeho motorických a mentálních schopností. Anchor je stavebnice pro chytré a nadané děti.