hračky, stavebnice Anchor

hračky, stavebnice Anchor

Anchor puzzle figurky
Anchor je čaroděj! Architektura pro děti Ať žije císař Trajánus! Anchor ve světě Julese Verna Anchor a Tři mušketýři Anchor mezi piráty
základní stavebnice z kamenerozšiřování stavebnice z kamene nákup stavebnice z kamene
předchozí

Precizní člověk nemusí spoléhat jen na štěstí!
Je preciznost nutná k dosažení úspěchu? Co rozhoduje v kolektivu o tom, kdo bude lepší? Precizní provedení úkolu anebo precizně promyšlený postup bývá nejjistější cesta ke správnému výsledku. Pozornosti precizně uvažujícího člověka neunikne jediná maličkost, a dokáže proto často přijít se zcela novým řešením. Precizní člověk se nemusí spoléhat jen na štěstí. Ať dělá pokusy v laboratoři, šije, projektuje, operuje pacienta, vymýšlí módní návrhy, pěstuje květiny, vyrábí nábytek, pokládá podlahy, řídí firmu — všude je jeho předností vedoucí k úspěchu schopnost být precizní. Geniální díla — obrazy, sochy, hudební skladby, literární díla — ohromují svým provedením. I zdánlivě nedbalý styl velkých mistrů je ve skutečnosti precizní prací plnou emocí a myšlenek. Děti mají tendenci být precizní, jen se zeptejte paní učitelky ve školce.

Kamenná stavebnice Anchor dítěti poskytuje materiál pro rozvoj manuální preciznosti. Bez podpory rozvoje preciznosti se tato tendence vytrácí. Ruce jsou řízeny hlavou, a proto rozvoj manuální preciznosti dítěte zpětně určuje preciznost jeho myšlení.
informacemapawebdesignkontakt
Opravdové kamenné hrady pro rytíře, pevnosti, které dobývají piráti, paláce pro vévodkyně... staví děti a o Vánocích krásné betlémy. Anchor je hračka pro kluky i pro holky. Předlohy Anchor je čaroděj! ke stavebnici Anchor kamenné kostky pro malé děti (3 - 5 let), předlohy Ať žije císař Trajánus! k základní stavebnici 6 pro větší děti (3 - 7 let) nebo Anchor a Tři mušketýři pro soubor 8 (základní stavebnice 6 a rozšiřující stavebnice 6A) pro děti 5 - 9 let inspirují a pozitivně ovlivňují. Je to vynikající hračka. Děti si postaví vlastní prostředí pro svůj příběh, potom rozestaví rytíře, královnu nebo mušketýry a začne velká hra. Ještě není jasné, kdo v ní zvítězí, ale skutečným vítězem bude dítě - hra jeho fantazie v autentickém prostředí v ruce s chladivými dokonalými kostkami má zásadní vliv na rozvoj jeho motorických a mentálních schopností. Anchor je stavebnice pro chytré a nadané děti.