hračky, stavebnice Anchor

hračky, stavebnice Anchor

Anchor puzzle figurky
Anchor je čaroděj! Architektura pro děti Ať žije císař Trajánus! Anchor ve světě Julese Verna Anchor a Tři mušketýři Anchor mezi piráty
základní stavebnice z kamenerozšiřování stavebnice z kamene nákup stavebnice z kamene

Kamarádi a kamarádky,

 

Píšete mi, že středověký hrad, o kterém jsem psal posledně, se ze základní stavebnice 6 nedá postavit. Ale, kamarádi a kamarádky, přece bych vám nelhal. To víte, že se dá postavit, mezi předlohami ale není. Klikněte na tento obrázek hradu a objeví se vám pdf s plánkem, rodiče Vám ho pomůžou vytisknout.

 

Hrad má předhradí se širokou střechou podepřené trojúhelníkovými vzpěrami. Ve středověku se tesaly z hrubých dřevěných trámů. Předhradí nebylo v případě útoku možné dlouho bránit, a proto se jeho obyvatelé museli stáhnout do bezpečí hradu. K tomu sloužila spojovací cesta s kamenným zábradlím vedoucí nad branou do nitra hradu.

 

Až si hrad postavíte, představte si, jak se v takovém kamenném hradě žilo, jak ho obléhali nepřátelé a jak ho bránili jeho obyvatelé.

 

Váš Anchor.

 

informacemapawebdesignkontakt
Opravdové kamenné hrady pro rytíře, pevnosti, které dobývají piráti, paláce pro vévodkyně... staví děti a o Vánocích krásné betlémy. Anchor je hračka pro kluky i pro holky. Předlohy Anchor je čaroděj! ke stavebnici Anchor kamenné kostky pro malé děti (3 - 5 let), předlohy Ať žije císař Trajánus! k základní stavebnici 6 pro větší děti (3 - 7 let) nebo Anchor a Tři mušketýři pro soubor 8 (základní stavebnice 6 a rozšiřující stavebnice 6A) pro děti 5 - 9 let inspirují a pozitivně ovlivňují. Je to vynikající hračka. Děti si postaví vlastní prostředí pro svůj příběh, potom rozestaví rytíře, královnu nebo mušketýry a začne velká hra. Ještě není jasné, kdo v ní zvítězí, ale skutečným vítězem bude dítě - hra jeho fantazie v autentickém prostředí v ruce s chladivými dokonalými kostkami má zásadní vliv na rozvoj jeho motorických a mentálních schopností. Anchor je stavebnice pro chytré a nadané děti.