hračky, stavebnice Anchor

hračky, stavebnice Anchor

Anchorstavebnicepuzzle figurky
Anchor je čaroděj! Architektura pro děti Ať žije císař Trajánus! Anchor ve světě Julese Verna Anchor a Tři mušketýři Anchor mezi piráty
základní stavebnice z kamene rozšiřování stavebnice z kamene nákup stavebnice z kamene povídejme si o stavebnici z kamene

 

 


objednávka

Vyplněný formulář objednávky prosím odešlete. Následně obdržíte na svou e-mailovou adresu potvrzení objednávky, informaci o vyřízení a termínu dodání, u platby bankovním převodem obdržíte navíc platební výzvu s variabilním symbolem.

 

Dodací podmínky

Zboží je expedováno zpravidla ihned, nejpozději do 3 pracovních dnů po dni objednání, resp. přijetí platby. Přepravní firma Vám doručí zboží do 3 pracovních dnů.

 

Platební podmínky

- platba při převzetí - dobírka

- platba převodem na účet provozovatele

Při platbě bankovním převodem uvádějte prosím variabilní symbol. Částku uhradíte po obdržení platební výzvy na bankovní účet 25641249/0800. Spolu s dodaným zbožím obdržíte fakturu - daňový doklad. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Zboží je až do zaplacení majetkem prodejce.

 

Poštovné a balné

Balné neúčtujeme. Ceny poštovného jsou uvedeny v objednávce.

 

Ochrana osobních dat

Zákazník zaškrtnutím políčka "Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem poskytnutí nových informací o Anchor, stavebnici z kamene" potvrzuje svůj souhlas s tím, aby výhradní distributor Anchor, stavebnice z kamene, zpracoval údaje uvedené v objednávkovém formuláři za účelem poskytování marketingových informací, a to vše ve smyslu zákona 101/2000 Sb. o ochraně údajů. Výhradní distributor Anchor ručí za bezpečnost údajů ve smyslu tohoto zákona a dále uvádí, že je sám výhradním zpracovatelem těchto údajů. Veškerá data jsou považována za přísně důvěrná.

 

Záruční podmínky

Záruční podmínky se řídí příslušnými ustanoveními občanského zákoníku a zákonem na ochranu spotřebitele. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady. Záruka se nevztahuje na vady způsobené opotřebením. Záruční doba činí 2 roky. Výrobky mají platný certifikát na bezpečnost hraček platný v zemích EU.

 

Opravdové kamenné hrady pro rytíře, pevnosti, které dobývají piráti, paláce pro vévodkyně... staví děti a o Vánocích krásné betlémy. Anchor je hračka pro kluky i pro holky. Předlohy Anchor je čaroděj! ke stavebnici Anchor kamenné kostky pro malé děti (3 - 5 let), předlohy Ať žije císař Trajánus! k základní stavebnici 6 pro větší děti (3 - 7 let) nebo Anchor a Tři mušketýři pro soubor 8 (základní stavebnice 6 a rozšiřující stavebnice 6A) pro děti 5 - 9 let inspirují a pozitivně ovlivňují. Je to vynikající hračka. Děti si postaví vlastní prostředí pro svůj příběh, potom rozestaví rytíře, královnu nebo mušketýry a začne velká hra. Ještě není jasné, kdo v ní zvítězí, ale skutečným vítězem bude dítě - hra jeho fantazie v autentickém prostředí v ruce s chladivými dokonalými kostkami má zásadní vliv na rozvoj jeho motorických a mentálních schopností. Anchor je stavebnice pro chytré a nadané děti.