hračky, stavebnice Anchor

hračky, stavebnice Anchor

Anchorstavebnicepuzzle figurky
Anchor je čaroděj! Architektura pro děti Ať žije císař Trajánus! Anchor ve světě Julese Verna Anchor a Tři mušketýři Anchor mezi piráty
o stavebnici z kamene základní stavebnice z kamene rozšiřování stavebnice z kamene nákup stavebnice z kamene povídejme si o stavebnici z kamene

Obsah této stránky vyžaduje novější verzi aplikace Adobe Flash Player.

Získat aplikaci Adobe Flash Player

 

Základní stavebnice 6 za 2975 Kč. Zároveň dostanete sešit historických předloh a CD s novými předlohami Architektura pro děti a Ať žije císař Trajánus!

objednávka

další

Jsem K A M E N N Á S T A V E B N I C E a výborně posloužím ke stavění hradů pro rytíře, pevností, které dobývají piráti ... a všechny stavby budou opravdové kamenné. Ucítíte můj opravdový kamenný chlad, budete stavět podle opravdových stavitelských pravidel. Žádné čáry, věřte mi!

Když si se mnou hrál malý Albert Einsten, ještě nevěděl, že jednou uvidí opravdovost ostatním ukrytou a posune svět o míle dopředu. Znám architekty, dnes jsou slavní a vážení, ale kdysi mě pořádně zlobili. Zažila jsem s nimi bitvy, ze kterých by Napoleon dostal klepavku.

informacemapawebdesignkontakt
Opravdové kamenné hrady pro rytíře, pevnosti, které dobývají piráti, paláce pro vévodkyně... staví děti a o Vánocích krásné betlémy. Anchor je hračka pro kluky i pro holky. Předlohy Anchor je čaroděj! ke stavebnici Anchor kamenné kostky pro malé děti (3 - 5 let), předlohy Ať žije císař Trajánus! k základní stavebnici 6 pro větší děti (3 - 7 let) nebo Anchor a Tři mušketýři pro soubor 8 (základní stavebnice 6 a rozšiřující stavebnice 6A) pro děti 5 - 9 let inspirují a pozitivně ovlivňují. Je to vynikající hračka. Děti si postaví vlastní prostředí pro svůj příběh, potom rozestaví rytíře, královnu nebo mušketýry a začne velká hra. Ještě není jasné, kdo v ní zvítězí, ale skutečným vítězem bude dítě - hra jeho fantazie v autentickém prostředí v ruce s chladivými dokonalými kostkami má zásadní vliv na rozvoj jeho motorických a mentálních schopností. Anchor je stavebnice pro chytré a nadané děti.