hračky, stavebnice Anchor

hračky, stavebnice Anchor

Anchor puzzle figurky
Anchor je čaroděj! Architektura pro děti Ať žije císař Trajánus! Anchor ve světě Julese Verna Anchor a Tři mušketýři Anchor mezi piráty
základní stavebnice z kamenerozšiřování stavebnice z kamene nákup stavebnice z kamene
předchozí
Každý má právo dostat šanci. I malá holka.
Je to výzva. Holky cítí obrovský příklon k užitečným věcem, jsou reálnější, mají lepší kombinační schopnosti než kluci. Proč tedy utápět jejich praktičnost ve vyřízování nákupů a jejich kombinatoriku v kombinování mouky s vajíčky? V 21. století? Některé holčičky mají pokojíčky vybavené kuchyňkami, mopy, smetáky, vysavači, žehličkami, mixéry a dalšími pomůckami nezbytnými pro výchovu kuchařky a uklízečky. Anchor je výzvou pro rodiče, kteří chtějí, aby jejich holčičky znaly statiku, rovnováhu, aby jim byl vlastní pojem důmyslnost, aby rozvíjely fantazii — a pozor! — v prostředí jim od přírody vlastní — opravdovém a reálném. Holky skutečně inklinují k hračkám majícím svůj praktický smysl. Anchor je tu pro holky, aby mohly odložit smetáček a postavit palác pro královnu, aby mohly minout mixérek, zvětšit vstupní bránu a zvýšit věže, protože královna chce dát světu vědět o vítězství svých vojsk.
Nechme holčičky, až se ztotožní s královnou a od malička přemýšlejí strategicky a takticky. Uklízet královské komnaty je jistě užitečné, ale každý má právo dostat šanci. I malá holka. Anchor přitahuje holky svou opravdovostí. Zkušenost je taková, že k němu mají přístup pouze skrz bráchu, který na něj má právo, protože je kluk?!
informacemapawebdesignkontakt
Opravdové kamenné hrady pro rytíře, pevnosti, které dobývají piráti, paláce pro vévodkyně... staví děti a o Vánocích krásné betlémy. Anchor je hračka pro kluky i pro holky. Předlohy Anchor je čaroděj! ke stavebnici Anchor kamenné kostky pro malé děti (3 - 5 let), předlohy Ať žije císař Trajánus! k základní stavebnici 6 pro větší děti (3 - 7 let) nebo Anchor a Tři mušketýři pro soubor 8 (základní stavebnice 6 a rozšiřující stavebnice 6A) pro děti 5 - 9 let inspirují a pozitivně ovlivňují. Je to vynikající hračka. Děti si postaví vlastní prostředí pro svůj příběh, potom rozestaví rytíře, královnu nebo mušketýry a začne velká hra. Ještě není jasné, kdo v ní zvítězí, ale skutečným vítězem bude dítě - hra jeho fantazie v autentickém prostředí v ruce s chladivými dokonalými kostkami má zásadní vliv na rozvoj jeho motorických a mentálních schopností. Anchor je stavebnice pro chytré a nadané děti.