Jules Verne

stavebnice pro děti

Anchorstavebnicepuzzle figurky
Anchor je čaroděj! Architektura pro děti Ať žije císař Trajánus! Anchor ve světě Julese Verna Anchor a Tři mušketýři Anchor mezi piráty
o stavebnici z kamene základní stavebnice z kamene rozšiřování stavebnice z kamene nákup stavebnice z kamene povídejme si o stavebnici z kamene

Obsah této stránky vyžaduje novější verzi aplikace Adobe Flash Player.

Získat aplikaci Adobe Flash Player

 

 

Rozšiřující stavebnici 6A dostanete za 3755 Kč.

objednávka

Vydejte se s Anchorem do světa fantazie francouzského spisovatele Julese Verna, autora dobrodružných vědecko-fantastických románů. Verne psal v 19. století a jeho příběhy lidé čtou a číst budou, protože jsou nesmrtelné, stejně jako je nesmrtelná stavebnice Anchor.

Anchor Vám poskytuje materiál pro vytvoření dobrodružného světa. Postavte si maják z románu Maják na konci světa, nebo Radnici a Burzovní palác z Matyáše Sandorfa anebo Hradní věž z Tajemného hradu v Karpatech. Anchor a Jules Verne jdou výborně dohromady!

informacemapawebdesignkontakt
Opravdové kamenné hrady pro rytíře, pevnosti, které dobývají piráti, paláce pro vévodkyně... staví děti a o Vánocích krásné betlémy. Anchor je hračka pro kluky i pro holky. Předlohy Anchor je čaroděj! ke stavebnici Anchor kamenné kostky pro malé děti (3 - 5 let), předlohy Ať žije císař Trajánus! k základní stavebnici 6 pro větší děti (3 - 7 let) nebo Anchor a Tři mušketýři pro soubor 8 (základní stavebnice 6 a rozšiřující stavebnice 6A) pro děti 5 - 9 let inspirují a pozitivně ovlivňují. Je to vynikající hračka. Děti si postaví vlastní prostředí pro svůj příběh, potom rozestaví rytíře, královnu nebo mušketýry a začne velká hra. Ještě není jasné, kdo v ní zvítězí, ale skutečným vítězem bude dítě - hra jeho fantazie v autentickém prostředí v ruce s chladivými dokonalými kostkami má zásadní vliv na rozvoj jeho motorických a mentálních schopností. Anchor je stavebnice pro chytré a nadané děti.